• Dames 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Beekers, WilliamTechnische stafHoofdcoach
    Bussel, Rianne vanOverige stafTeammanager
    Schreuders, WilliamOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    1 mrt.Rhode/Van Stiphout Bouw VR1 - Mierlo Hout VR2
  • Poulestanden Mierlo Hout VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Sparta'25 VR112100230
    2Bavos VR11290327
    3ASV'33 VR11181225
    4ELI VR11281325
    5DVG VR11270521
    6ST Avesteyn/Heeswijk VR31362520
    7Mariahout VR11251616
    8Mifano VR11234513
    9Rhode/Van Stiphout Bouw VR11232711
    10Mierlo Hout VR2112278
    11Schijndel/DE WIT VR1131396
    12Nijnsel/TVE Reclame VR2121295
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Schijndel/DE WIT VR1 - Mierlo Hout VR216 feb.1 - 1
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, EstherTeamspeler
    Aerle, Chanel vanTeamspeler
    Balkom, Kaylie vanTeamspeler
    Bernardez, SindyTeamspeler
    Beytur, YeldaTeamspeler
    Bussel, Rianne vanTeamspeler
    Deursen, Noelle vanTeamspeler
    Donkers, KimTeamspeler
    Duijmelinck, AmberTeamspeler
    Enckevort, Chantal vanTeamspeler
    Hendriks, CynthiaTeamspeler
    Heuvel, Joelle van denTeamspeler
    Hoeben, LisetteTeamspeler
    Joosten, FemkeTeamspeler
    Kimmenade, Garlonne van deTeamspeler
    Lanen, IrisTeamspeler
    Marcelis, JuanitaTeamspeler
    Mikkers, RobinTeamspeler
    Morssink, FemkeTeamspeler
    Otten, AnoukTeamspeler
    Poel, Vera van deTeamspeler
    Ridderhof, QuintyTeamspeler
    Roefs, BrittTeamspeler
    Smulders, NienkeTeamspeler
    Spreuwel, Indy vanTeamspeler
    Stronkhorst, KirstenTeamspeler
    Terwisse, LiekeTeamspeler
    Tiggelen, Sylvana vanTeamspeler
    Verbunt, NiekiTeamspeler
    Verhoeven, FlynnTeamspeler
    Vlaar, MerelTeamspeler
    Wernert, JenniferTeamspeler
    Zieverink, SandraTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.