• Dames 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Beekers, WilliamTechnische stafHoofdcoach
    Bussel, Rianne vanOverige stafTeammanager
    Schreuders, WilliamOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 feb.ST Avesteyn/Heeswijk VR3 - Mierlo Hout VR2
    9 feb.Mierlo Hout VR2 - DVG VR1
  • Poulestanden Mierlo Hout VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Sparta'25 VR11090127
    2ASV'33 VR11071222
    3ELI VR11070321
    4Bavos VR1960318
    5DVG VR11060418
    6ST Avesteyn/Heeswijk VR31152417
    7Mariahout VR11041513
    8Mifano VR11033412
    9Rhode/Van Stiphout Bouw VR11032511
    10Mierlo Hout VR292167
    11Schijndel/DE WIT VR1111285
    12Nijnsel/TVE Reclame VR2100282
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, EstherTeamspeler
    Aerle, Chanel vanTeamspeler
    Balkom, Kaylie vanTeamspeler
    Bernardez, SindyTeamspeler
    Beytur, YeldaTeamspeler
    Bussel, Rianne vanTeamspeler
    Deursen, Noelle vanTeamspeler
    Donkers, KimTeamspeler
    Duijmelinck, AmberTeamspeler
    Enckevort, Chantal vanTeamspeler
    Hendriks, CynthiaTeamspeler
    Heuvel, Joelle van denTeamspeler
    Hoeben, LisetteTeamspeler
    Joosten, FemkeTeamspeler
    Kimmenade, Garlonne van deTeamspeler
    Lanen, IrisTeamspeler
    Marcelis, JuanitaTeamspeler
    Mikkers, RobinTeamspeler
    Morssink, FemkeTeamspeler
    Otten, AnoukTeamspeler
    Poel, Vera van deTeamspeler
    Ridderhof, QuintyTeamspeler
    Roefs, BrittTeamspeler
    Smulders, NienkeTeamspeler
    Spreuwel, Indy vanTeamspeler
    Stronkhorst, KirstenTeamspeler
    Terwisse, LiekeTeamspeler
    Tiggelen, Sylvana vanTeamspeler
    Verbunt, NiekiTeamspeler
    Verhoeven, FlynnTeamspeler
    Vlaar, MerelTeamspeler
    Wernert, JenniferTeamspeler
    Zieverink, SandraTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.