• Dames 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Beekers, WilliamTechnische stafHoofdcoach
    Bussel, Rianne vanOverige stafTeammanager
    Schreuders, WilliamOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    19 apr.ASV'33 VR1 - Mierlo Hout VR2
  • Poulestanden Mierlo Hout VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Sparta'25 VR114111234
    2Bavos VR114101331
    3DVG VR11490527
    4ELI VR11281325
    5ASV'33 VR11281325
    6ST Avesteyn/Heeswijk VR31362520
    7Mariahout VR11361619
    8Rhode/Van Stiphout Bouw VR11442814
    9Mifano VR11334613
    10Mierlo Hout VR2132298
    11Schijndel/DE WIT VR1131396
    12Nijnsel/TVE Reclame VR21312105
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mierlo Hout VR2 - Rhode/Van Stiphout Bouw VR15 apr.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, EstherTeamspeler
    Aerle, Chanel vanTeamspeler
    Balkom, Kaylie vanTeamspeler
    Bernardez, SindyTeamspeler
    Beytur, YeldaTeamspeler
    Bussel, Rianne vanTeamspeler
    Deursen, Noelle vanTeamspeler
    Donkers, KimTeamspeler
    Duijmelinck, AmberTeamspeler
    Enckevort, Chantal vanTeamspeler
    Hendriks, CynthiaTeamspeler
    Heuvel, Joelle van denTeamspeler
    Hoeben, LisetteTeamspeler
    Joosten, FemkeTeamspeler
    Kimmenade, Garlonne van deTeamspeler
    Lanen, IrisTeamspeler
    Marcelis, JuanitaTeamspeler
    Mikkers, RobinTeamspeler
    Morssink, FemkeTeamspeler
    Otten, AnoukTeamspeler
    Poel, Vera van deTeamspeler
    Ridderhof, QuintyTeamspeler
    Roefs, BrittTeamspeler
    Smulders, NienkeTeamspeler
    Spreuwel, Indy vanTeamspeler
    Stronkhorst, KirstenTeamspeler
    Terwisse, LiekeTeamspeler
    Tiggelen, Sylvana vanTeamspeler
    Verbunt, NiekiTeamspeler
    Vlaar, MerelTeamspeler
    Wernert, JenniferTeamspeler
    Zieverink, SandraTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.