• Dames 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Thijssen, EveraldoTechnische stafHoofdcoach
    Verbunt, AdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    31 mrt.VOW VR1 - Mierlo Hout VR1
  • Poulestanden Mierlo Hout VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKSV Nuenen VR214101331
    2ZSV VR11290327
    3ST Heeswijk/Avesteyn VR11282226
    4Constantia VR11370621
    5Festilent VR11261519
    6Pusphaira VR11241713
    7Nooit Gedacht VR21334613
    8MVC VR11133512
    9Mierlo Hout VR1122288
    10VOW VR1111285
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    MVC VR1 - Mierlo Hout VR124 mrt.6 - 1
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aerle, Chanel vanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Balkom, Kaylie vanTeamspeler
    Bernardez, SindyTeamspeler
    Bussel, Rianne vanTeamspeler
    Enckevort, Chantal vanTeamspeler
    Hendriks, CynthiaTeamspeler
    Heuvel, Joelle van denTeamspeler
    Kempen, Nathalie vanTeamspeler
    Lanen, IrisTeamspeler
    Marcelis, JuanitaTeamspeler
    Reek, Kim van denTeamspeler
    Ridderhof, QuintyTeamspeler
    Roefs, BrittTeamspeler
    Smulders, NienkeTeamspeler
    Tiggelen, Sylvana vanTeamspeler
    Vlaar, MerelTeamspeler
    Zieverink, SandraTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.