• Dames 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Thijssen, EveraldoTechnische stafHoofdcoach
    Verbunt, AdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Mierlo Hout VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZSV VR118150345
    2RKSV Nuenen VR218131440
    3ST Heeswijk/Avesteyn VR118113436
    4Constantia VR11892729
    5Festilent VR11882826
    6Pusphaira VR118531018
    7VOW VR118531018
    8MVC VR11845917
    9Nooit Gedacht VR218351014
    10Mierlo Hout VR118421214
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nooit Gedacht VR2 - Mierlo Hout VR126 mei1 - 3
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aerle, Chanel vanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Balkom, Kaylie vanTeamspeler
    Berg, Linda van denTeamspeler
    Bernardez, SindyTeamspeler
    Bussel, Rianne vanTeamspeler
    Enckevort, Chantal vanTeamspeler
    Hendriks, CynthiaTeamspeler
    Heuvel, Joelle van denTeamspeler
    Kempen, Nathalie vanTeamspeler
    Lanen, IrisTeamspeler
    Marcelis, JuanitaTeamspeler
    Reek, Kim van denTeamspeler
    Ridderhof, QuintyTeamspeler
    Roefs, BrittTeamspeler
    Smulders, NienkeTeamspeler
    Tiggelen, Sylvana vanTeamspeler
    Verbunt, NiekiTeamspeler
    Vlaar, MerelTeamspeler
    Zieverink, SandraTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.