• Cees Eekels

    Hoofd Opleidingen

    opleidingen@rksv-mierlo-hout.nl 06-53910929

  • Patrick Thielen

    Opleiding Pupillen

    opleidingen@rksv-mierlo-hout.nl 06-22416830

  • Wil van Loon

    Groepsleider Senioren

    groepsleiderS@rksv-mierlo-hout.nl 06-10562222

  • Bart Polling

    Groepsleider JO19 en JO17 Junioren

    GroepsleiderA@rksv-mierlo-hout.nl 06-13618292

  • Helen van de Eventuin

    Groepsleider JO15 Junioren

    GroepsleiderC@rksv-mierlo-hout.nl 06-45299122

  • Helen van den Eventuin

    Groepsleider JO13 Pupillen

    GroepsleiderD@rksv-mierlo-hout.nl 06-45299122

  • Anke van de Ven

    Groepsleider JO11-JO10 Pupillen

    GroepsleiderE@rksv-mierlo-hout.nl 06-24615780

  • Rianne van de Ven

    Groepsleider JO9-JO8 Pupillen en Kabouters

    GroepsleiderF@rksv-mierlo-hout.nl 06-41260035