• Mierlo Hout VR30+1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 dec. 17:00Mierlo Hout VR30+1 - SV Someren VR30+1Sportpark De Beemd
    17 dec. 17:00Mierlo Hout VR30+1 - Venhorst VR30+1Sportpark De Beemd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.SSE VR30+1 - Mierlo Hout VR30+11 - 2
  • Poulestanden Mierlo Hout VR30+1 (202 Vrouwen 30+ Zaterdag Competitievorm 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSE VR30+154012662012
    2VOW VR30+1431029101910
    3Mierlo Hout VR30+1531126111510
    4Erp VR30+163122022-210
    5Venhorst VR30+153023414209
    6ST RKVV Keldonk/Boerdonk VR30+151131428-144
    7SV Someren VR30+13003419-150
    8Mifano VR30+15005447-430
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bankers -Geeven, SaskiaTeamspeler
    Berg, Linda van denTeamspeler
    Bernardez, SindyTeamspeler
    Grassens, AnkeTeamspeler
    Grootel-Boetzkes, Femke vanTeamspeler
    Kempen, Nathalie vanTeamspeler
    Kuijpers-Verhorevoort, DanielleTeamspeler
    Leuken, Daniƫlle vanTeamspeler
    Marcelis, JuanitaTeamspeler
    Tiggelen, Sylvana vanTeamspeler
    Ven-van Bussel, Rianne van deTeamspeler
    Verbunt, NiekiTeamspeler
    Verhees, VeraTeamspeler
    Vlaar, MerelTeamspeler
    Zieverink, SandraTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.