• Mierlo Hout VR30+1

  • Mierlo Hout VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Linda van denOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdStatus
    4 mei. 17:00Mierlo Hout VR30+1 - SV Someren VR30+1Te spelen
    11 mei. 17:00DAW Schaijk VR30+1 - Mierlo Hout VR30+1Te spelen
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Mierlo Hout VR30+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mierlo Hout VR30+144001741312
    2DAW Schaijk VR30+1320111656
    3Venhorst VR30+14202161066
    4SV Someren VR30+14103815-73
    5SSE VR30+13003320-170

    Poulestanden Mierlo Hout VR30+1 ( 1e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mierlo Hout VR30+154102231913
    2SSE VR30+1531125141110
    3SV Someren VR30+15311127510
    4Erp VR30+15212151417
    5RKVV Keldonk VR30+15104816-83
    6Mifano VR30+15005230-280
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bankers -Geeven, SaskiaTeamspeler
    Berg, Linda van denTeamspeler
    Bernardez, SindyTeamspeler
    Birjmohun-henraat, DeboraTeamspeler
    Driessen, GhislaineTeamspeler
    Grassens, AnkeTeamspeler
    Hendriks, CynthiaTeamspeler
    Hendrikx, JannekeTeamspeler
    Husson, HannekeTeamspeler
    Kempen, Nathalie vanTeamspeler
    Kuijpers-Verhorevoort, DanielleTeamspeler
    Marcelis, JuanitaTeamspeler
    Roefs, BrittTeamspeler
    Stratum, Linda VanTeamspeler
    Verbunt, NiekiTeamspeler
    Verhees, VeraTeamspeler
    Vlaar, MerelTeamspeler
    Zieverink, SandraTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Mierlo Hout VR30+1

    VS

    SV Someren VR30+1

    04 mei 202417:00 uur
    Sportpark De Beemd veld 1 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Mierlo Hout VR30+1

    203 Vrouwen 30+ Zaterdag Competitiereeks 7x7 (voorjaar)

    4,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd