• JO19-1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Eekels, CeesTechnische stafHoofdcoach
    Kampen, MarioTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    4 apr.Mierlo Hout JO19-1 - SV Unitas'59 JO19-1
    18 apr.Wilhelmina Boys JO19-1 - Mierlo Hout JO19-1
    9 meiNWC JO19-1 - Mierlo Hout JO19-1
    23 meiDommelen JO19-1 - Mierlo Hout JO19-1
  • Poulestanden Mierlo Hout JO19-1 (0220 Onder 19 competitie (district A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Dommelen JO19-11392229
    2Oirschot Vooruit JO19-11381425
    3NWC JO19-11272323
    4ST Volharding/Sambeek JO19-11270521
    5SV Unitas'59 JO19-11260618
    6Scharn JO19-11150615
    7Best Vooruit JO19-11242614
    8Wilhelmina Boys JO19-11240812
    9RKVVO JO19-11131710
    10Mierlo Hout JO19-1122288

    Poulestanden Mierlo Hout JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mierlo Hout JO19-132016
    2Rood Wit'62 JO19-132016
    3SJO Helmondia-Mulo JO19-131023
    4S.V. Brandevoort JO19-131023

    Poulestanden Mierlo Hout JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1EVV JO19-111003
    2Sportclub Susteren JO19-111003
    3Wittenhorst JO19-111003
    4NWC JO19-111003
    5SV TOP JO19-111003
    6Walram JO19-111003
    7Blauw Geel'38/JUMBO JO19-111003
    8Mierlo Hout JO19-111003
    9Venlosche Boys JO19-111003
    10MMC Weert JO19-111003
    11UDI'19/CSU JO19-111003
    12VV Born JO19-111003
    13Gemert JO19-111003
    14Helden JO19-110010
    15FCV-Venlo JO19-110010
    16ST Volharding/Sambeek JO19-110010
    17Berghem Sport JO19-110010
    18Scharn JO19-110010
    19SV Someren JO19-110010
    20Sparta'25 JO19-110010
    21Avanti'31 JO19-110010
    22FC Hoensbroek JO19-110010
    23Rood Wit'62 JO19-110010
    24DESM JO19-110010
    25JVC Cuijk JO19-110010
    26SJO Weltania Bekkerveld JO19-110010

    Poulestanden Mierlo Hout JO19-1 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1NWC JO19-111003
    2Venlosche Boys JO19-111003
    3SV TOP JO19-111003
    4Wittenhorst JO19-111003
    5Blauw Geel'38/JUMBO JO19-100000
    6Gemert JO19-100000
    7Sportclub Susteren JO19-100000
    8UDI'19/CSU JO19-100000
    9Walram JO19-100000
    10EVV JO19-110010
    11Mierlo Hout JO19-110010
    12VV Born JO19-110010
    13MMC Weert JO19-110010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Best Vooruit JO19-1 - Mierlo Hout JO19-128 mrt.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Diederiks, LucaTeamspeler
    Hakkens, RemcoTeamspeler
    Janssen, ShadrackTeamspeler
    Leent, Thomas vanTeamspeler
    Maaswaal, Max vanTeamspeler
    Olislagers, StanTeamspeler
    Pennings, RoyTeamspeler
    Pennings, TygoTeamspeler
    Willems, WimTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.