• Heren 9

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Raymakers, MarkOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    20 jan.ZSV 5 - Mierlo Hout 9
    3 feb.Mierlo Hout 9 - Bruheze 6
    10 feb.Mierlo Hout 9 - Someren 10
    17 feb.Mifano 8 - Mierlo Hout 9
    24 feb.Mierlo Hout 9 - SPV 3
    17 mrt.NWC 9 - Mierlo Hout 9
    24 mrt.Mierlo Hout 9 - ZSV 5
    7 apr.Bruheze 6 - Mierlo Hout 9
    14 apr.Mierlo Hout 9 - Someren 12
  • Poulestanden Mierlo Hout 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1NWC 91080224
    2Someren 121062220
    3Someren 101060418
    4Bruheze 6952217
    5Racing Boys 2842214
    6Mifano 8934213
    7Lierop 31134413
    8ZSV 5840412
    9SPV 31032511
    10Deurne 682157
    11SJVV 481164
    12Mierlo Hout 990272
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Allotey, MichaelTeamspeler
    Baggen, FrankTeamspeler
    Beenen, RonnieTeamspeler
    Berg, Ruud van denTeamspeler
    Berkmortel, René van denTeamspeler
    Boudewijns, JosTeamspeler
    Burger, JanTeamspeler
    Bussel, Kevin vanTeamspeler
    Hurk, Coen van deTeamspeler
    Kanters, ErikTeamspeler
    Knegsel, Koen vanTeamspeler
    Lieshout, Rob vanTeamspeler
    Meng, YiweiTeamspeler
    Ommeren, Yorick vanTeamspeler
    Raymakers, ErikTeamspeler
    Raymakers, MarkTeamspeler
    Siebers, RonaldTeamspeler
    Verbunt, ChielTeamspeler
    Wijs, RobinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.