• Heren 9

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Gerrits, DannyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 feb.Mierlo Hout 9 - ONDO 4
    9 feb.Stiphout Vooruit 6 - Mierlo Hout 9
    16 feb.Mierlo Hout 9 - Liessel 3
    8 mrt.SJVV 4 - Mierlo Hout 9
    15 mrt.Mierlo Hout 9 - Milheezer Boys 4
    29 mrt.Mierlo Hout 9 - SSE 3
    5 apr.Bavos 6 - Mierlo Hout 9
    19 apr.Mierlo Hout 9 - MULO 5
  • Poulestanden Mierlo Hout 9 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mifano 722006
    2Mierlo Hout 921013
    3S.V. Brandevoort 420020

    Poulestanden Mierlo Hout 9 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mierlo Hout 911110033
    2Liessel 31190227
    3ZSV 61081125
    4MULO 51071222
    5SJVV 41160518
    6Neerkandia 41152417
    7Stiphout Vooruit 61142514
    8Bavos 61141613
    9ONDO 4112187
    10SSE 3111376
    11Milheezer Boys 4112096
    12SVSH 41101101
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Branten, JesseTeamspeler
    Breugel, Max vanTeamspeler
    Dijk, Devlin vanTeamspeler
    Dijk, Ricardo vanTeamspeler
    Kingma, JorianTeamspeler
    Laarschot, Jan van deTeamspeler
    Os, Tim vanTeamspeler
    Ros, Kenny vanTeamspeler
    Schmitt, JeffreyTeamspeler
    Sleegers, JeffreyTeamspeler
    Walravens, MikaTeamspeler
    Wilms, SevannieTeamspeler
    keunen, dannyTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.