• Heren 8

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Kreemers, JoostOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    19 apr.Mierlo Hout 8 - SC Helmondia 5
    10 meiASV'33 6 - Mierlo Hout 8
    17 meiS.V. Brandevoort 4 - Mierlo Hout 8
    24 meiMierlo Hout 8 - SV Someren 15
  • Poulestanden Mierlo Hout 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Bruheze 433009
    2Mierlo Hout 832016
    3Mifano 531023
    4SV Someren 1430030

    Poulestanden Mierlo Hout 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mierlo Hout 813100330
    2Bruheze 61493230
    3Mifano 81574425
    4RKPVV 31473424
    5MULO 31372423
    6SC Helmondia 51471622
    7ASV'33 61262420
    8Stiphout Vooruit 71462620
    9S.V. Brandevoort 41342714
    10NWC 91241713
    11Lierop 41432911
    12SV Someren 151400140
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    NWC 9 - Mierlo Hout 85 apr.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Branten, FrankTeamspeler
    Hoek, Lukas vanTeamspeler
    Kimmenade, John van deTeamspeler
    Klaassen, TimTeamspeler
    Kreemers, JoostTeamspeler
    Lieshout, Martijn vanTeamspeler
    Relou, RobTeamspeler
    Steenis, Dennis vanTeamspeler
    Sterken, JorgTeamspeler
    Trgovcic, MarkoTeamspeler
    Vogels, BasTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.