• Heren 6

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Gruijters, FrankOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    19 apr.S.V. Brandevoort 5 - Mierlo Hout 6
    10 meiMierlo Hout 6 - ASV'33 5
    17 meiMierlo Hout 6 - SC Helmondia 6
    24 meiBruheze 4 - Mierlo Hout 6
  • Poulestanden Mierlo Hout 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Bruheze 733009
    2Mierlo Hout 631023
    3Mifano 831023
    4SV Someren 1131023

    Poulestanden Mierlo Hout 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mierlo Hout 614131040
    2SV Someren 121293030
    3MULO 41281325
    4Mifano 61480624
    5Bruheze 41573524
    6Lierop 31471622
    7SC Helmondia 61370621
    8Sparta'25 91360718
    9ASV'33 51241713
    10S.V. Brandevoort 51422108
    11RKPVV 51311114
    12HVV Helmond 31411124
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mierlo Hout 6 - SV Someren 125 apr.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dooren, Glenn vanTeamspeler
    Gruijters, ErnstTeamspeler
    Hof, Bart van hetTeamspeler
    Hoof, Roy vanTeamspeler
    Janssen, RobertTeamspeler
    Laar, Joey van deTeamspeler
    Laarousi, MoustafaTeamspeler
    Luijtelaar, Kevin vanTeamspeler
    Luitgaarden, Erik van denTeamspeler
    Meulendijks, DennisTeamspeler
    Moors, JoeyTeamspeler
    Vincent, RowdyTeamspeler
    Vink, MennoTeamspeler
    Welle, Kevin van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.