• Heren 5

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Hurk, Coen van deOverige stafTeammanager
    Raaijmakers, XanderOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    1 mrt.Mierlo Hout 5 - Bavos 5
    8 mrt.Mierlo Hout 5 - Deurne 8
    15 mrt.Milheezer Boys 5 - Mierlo Hout 5
    22 mrt.Mierlo Hout 5 - SV Someren 10
    29 mrt.Mifano 7 - Mierlo Hout 5
    5 apr.Mierlo Hout 5 - Bruheze 7
    19 apr.SPV 3 - Mierlo Hout 5
    10 meiMierlo Hout 5 - SJVV 3
  • Poulestanden Mierlo Hout 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Stiphout Vooruit 633009
    2RKPVV 332016
    3SC Helmondia 731023
    4Mierlo Hout 530030

    Poulestanden Mierlo Hout 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ZSV 511100130
    2Bruheze 71290327
    3SJVV 31081125
    4Racing Boys 11181225
    5Mifano 71072123
    6Bavos 51263321
    7SV Someren 101351716
    8Milheezer Boys 51131710
    9SPV 3123099
    10Deurne 8122197
    11NWC 101211104
    12Mierlo Hout 5120393
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Bavos 5 - Mierlo Hout 516 feb.5 - 5
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beenen, RonnieTeamspeler
    Berkmortel, René van denTeamspeler
    Boudewijns, JosTeamspeler
    Clement, MelvyTeamspeler
    Gommans, RikTeamspeler
    Heijden, Bram van derTeamspeler
    Heijden, Jeffrey van derTeamspeler
    Hurk, Coen van deTeamspeler
    Knegsel, Koen vanTeamspeler
    Raaijmakers, XanderTeamspeler
    Son, Justin vanTeamspeler
    Verhoeven, SjefTeamspeler
    Verlijsdonk, IvoTeamspeler
    Vorst, Mitchell van deTeamspeler
    Vrijken, GrayhamTeamspeler
    Weber, JermainTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.