• Heren 5

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Gerrits, DannyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    30 jan.Mierlo Hout 5 - Handel 2
    6 feb.Mierlo Hout 5 - SV De Braak 4
    13 feb.Sparta'25 6 - Mierlo Hout 5
    20 feb.Mierlo Hout 5 - Bavos 4
    6 mrt.SV De Braak 4 - Mierlo Hout 5
    13 mrt.Elsendorp 2 - Mierlo Hout 5
    20 mrt.Handel 2 - Mierlo Hout 5
    27 mrt.Mierlo Hout 5 - Blauw Geel'38/JUMBO 8
    3 apr.Gemert 6 - Mierlo Hout 5
    10 apr.Mierlo Hout 5 - S.V. Brandevoort 3
  • Poulestanden Mierlo Hout 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mierlo Hout 5870121
    2Stiphout Vooruit 3961219
    3Bavos 41052317
    4Handel 2851216
    5NWC 7950415
    6Sparta'25 6942314
    7Elsendorp 21041513
    8SV De Braak 4731310
    9Blauw Geel'38/JUMBO 892349
    10Gemert 6102268
    11Rood Wit'62 592167
    12S.V. Brandevoort 3101275

    Poulestanden Mierlo Hout 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mierlo Hout 533009
    2S.V. Brandevoort 432016
    3NWC 431023
    4Olympia Boys 230030

    Poulestanden Mierlo Hout 5 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Reuver 311003
    2SV Geuldal 211003
    3SVC 2000 211003
    4IVS 311003
    5NWC 811003
    6ASV'33 511003
    7Rood Wit'62 611003
    8HBV 211003
    9SV Someren 711003
    10VV Born 311003
    11Meterik 211003
    12FC Schadewijk 411003
    13NWC 511003
    14FC Geleen-Zuid 311003
    15MMC Weert 411003
    16Blauw Geel'38/JUMBO 511003
    17EHC/Heuts 311003
    18Gemert 511003
    19Irene 211003
    20Reuver 411003
    21V.V. Achates 311003
    22Neerbeek RKVV 311003
    23VV Zwentibold 211003
    24SV De Braak 311003
    25Bunde 311003
    26HVCH 911003
    27Sportclub Jekerdal 311003
    28HVCH 711003
    29Roosteren 210101
    30SVC 2000 310101
    31Kakertse Boys 210010
    32Rood Wit'62 410010
    33sv O.S.S. 1920 410010
    34Caesar 410010
    35SV TOP 410010
    36Mariahout 410010
    37DFO '20 410010
    38Scharn 510010
    39SV Brunssum 310010
    40Helden 510010
    41FC de Rakt 210010
    42FC de Rakt 310010
    43Schijndel/DE WIT 510010
    44Festilent 310010
    45Sportclub Susteren 510010
    46WDZ 410010
    47Deurne 510010
    48Juliana Mill 310010
    49Blauw Geel'38/JUMBO 810010
    50Leunen 310010
    51Oranje Blauw'15 310010
    52Mierlo Hout 510010
    53Passart-VKC 410010
    54Gemert 610010
    55Gemert 410010
    56SCG 210010
    57VCH 210010
    58Blerick 510010
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Breugel, Max vanTeamspeler
    Brons, MarvinTeamspeler
    Dijk, Ricardo vanTeamspeler
    Doezé, PatrickTeamspeler
    Elidrissi, BessimTeamspeler
    Heymans, DannyTeamspeler
    Kingma, JorianTeamspeler
    Ros, Kenny vanTeamspeler
    Sleegers, JeffreyTeamspeler
    Sleegers, NickyTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.