• Heren 5

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Hurk, Coen van deOverige stafTeammanager
    Raaijmakers, XanderOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 apr.Mierlo Hout 5 - Bruheze 7
    19 apr.SPV 3 - Mierlo Hout 5
    10 meiMierlo Hout 5 - SJVV 3
    17 meiMierlo Hout 5 - ZSV 5
    24 meiNWC 10 - Mierlo Hout 5
  • Poulestanden Mierlo Hout 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Stiphout Vooruit 633009
    2RKPVV 332016
    3SC Helmondia 731023
    4Mierlo Hout 530030

    Poulestanden Mierlo Hout 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Bruheze 714110333
    2ZSV 511100130
    3Racing Boys 11291228
    4SJVV 31081125
    5Bavos 51474325
    6Mifano 71272323
    7SV Someren 101451816
    8Milheezer Boys 51232711
    9SPV 3123099
    10Deurne 81321107
    11NWC 101321107
    12Mierlo Hout 51303103
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mifano 7 - Mierlo Hout 529 mrt.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beenen, RonnieTeamspeler
    Berkmortel, René van denTeamspeler
    Boudewijns, JosTeamspeler
    Clement, MelvyTeamspeler
    Gommans, RikTeamspeler
    Heijden, Bram van derTeamspeler
    Heijden, Jeffrey van derTeamspeler
    Hurk, Coen van deTeamspeler
    Knegsel, Koen vanTeamspeler
    Raaijmakers, XanderTeamspeler
    Son, Justin vanTeamspeler
    Verhoeven, SjefTeamspeler
    Verlijsdonk, IvoTeamspeler
    Vorst, Mitchell van deTeamspeler
    Vrijken, GrayhamTeamspeler
    Weber, JermainTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.