• Heren 4

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Daal, Jari vanOverige stafTeammanager
    Heemstede Obelt, BrandonOverige stafTeammanager
    Polling, JeroenOverige stafTeammanager
    Vleuten, Dirk van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 apr.Bruheze 3 - Mierlo Hout 4
    19 apr.Mierlo Hout 4 - S.V. Brandevoort 3
    10 meiHVV Helmond 2 - Mierlo Hout 4
    17 meiSV Someren 9 - Mierlo Hout 4
    24 meiMierlo Hout 4 - Rood Wit'62 6
  • Poulestanden Mierlo Hout 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SC Helmondia 332016
    2Stiphout Vooruit 331114
    3Mariahout 431114
    4Mierlo Hout 431023

    Poulestanden Mierlo Hout 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SC Helmondia 41281325
    2Stiphout Vooruit 41072123
    3Mierlo Hout 41171322
    4Rood Wit'62 61160518
    5HVV Helmond 2941413
    6SV Someren 91041513
    7Deurne 6840412
    8Bruheze 31233612
    9S.V. Brandevoort 31132611
    10Mifano 41211104
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mierlo Hout 4 - Mifano 429 mrt.
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beekwilder, PimTeamspeler
    Bergen, Pierre vanTeamspeler
    Bussel, Bram vanTeamspeler
    Craen, Dirk deTeamspeler
    Daal, Jari vanTeamspeler
    Grinwis, RobinTeamspeler
    Heemstede Obelt, BrandonTeamspeler
    Hurk, Stijn van denTeamspeler
    Koster, BryanTeamspeler
    Lieshout, Danny vanTeamspeler
    Martens, TomTeamspeler
    Polling, JeroenTeamspeler
    Raimond, MartTeamspeler
    Reintjes, JorisTeamspeler
    Uijen, TimTeamspeler
    Vleuten, Dirk van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.