• Heren 4

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Daal, Jari vanOverige stafTeammanager
    Heemstede Obelt, BrandonOverige stafTeammanager
    Polling, BartOverige stafTeammanager
    Polling, JeroenOverige stafTeammanager
    Vleuten, Dirk van derOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiMilheezer Boys 3 - Mierlo Hout 4
    30 meiRKPVV 2 - Mierlo Hout 4
    6 jun.Mierlo Hout 4 - Deurne 5
  • Poulestanden Mierlo Hout 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Sportclub Oranje Zwart Helmond 232107
    2Avanti'31 332016
    3RKPVV 231114
    4Mierlo Hout 430030

    Poulestanden Mierlo Hout 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Bavos 320171252
    2Milheezer Boys 321124540
    3Rood Wit'62 419114437
    4Ysselsteyn 320121737
    5SV Someren 720111834
    6Mierlo Hout 419110833
    7Gemert 51993730
    8RKPVV 218101729
    9Stiphout Vooruit 321721223
    10Deurne 519521217
    11Sparta'25 62122178
    12SV Venray 62111194
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mierlo Hout 4 - Bavos 319 mei1 - 3
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beekwilder, PimTeamspeler
    Bergen, Pierre vanTeamspeler
    Craen, Dirk deTeamspeler
    Daal, Jari vanTeamspeler
    Grinwis, RobinTeamspeler
    Heemstede Obelt, BrandonTeamspeler
    Martens, TomTeamspeler
    Polling, JeroenTeamspeler
    Uijen, TimTeamspeler
    Vleuten, Dirk van derTeamspeler
    Wensink, JorTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.