• Heren 3

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Heuvel, Wim van deOverige stafTeammanager
    Perez, DanielOverige stafTeammanager
    Prinsen, HorstOverige stafTeammanager
    Ruth, Roy vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Donderdag 20:00 uur veld2
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 mrt.SV Someren 5 - Mierlo Hout 3
    31 mrt.MULO 2 - Mierlo Hout 3
    7 apr.Mierlo Hout 3 - Deurne 3
    14 apr.SC Helmondia 2 - Mierlo Hout 3
    28 apr.Deurne 3 - Mierlo Hout 3
    5 meiMierlo Hout 3 - Rood Wit'62 2
    12 meiNijnsel/TVE Reclame 3 - Mierlo Hout 3
    19 meiMierlo Hout 3 - R.K.S.V. Sparta'25 4
    26 meiMariahout 2 - Mierlo Hout 3
  • Poulestanden Mierlo Hout 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Heeswijk 233009
    2Mierlo Hout 332016
    3Nijnsel/TVE Reclame 331023
    4R.K.S.V. Sparta'25 330030

    Poulestanden Mierlo Hout 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SV Someren 514103133
    2UDI'19/CSU 516101528
    3Mariahout 21582526
    4SC Helmondia 21481525
    5MULO 21473424
    6Mierlo Hout 31372423
    7Bruheze 21572623
    8Nijnsel/TVE Reclame 31571722
    9SV Venray 31451816
    10Deurne 31231810
    11Rood Wit'62 21622128
    12R.K.S.V. Sparta'25 41421117
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mierlo Hout 3 - UDI'19/CSU 517 mrt.1 - 3
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Dielesen, MichaelTeamspeler
    Fockert, Han deTeamspeler
    Goor, Paul van deTeamspeler
    Groot, KoenTeamspeler
    Heuvel, Edwin van deTeamspeler
    Heuvel, Rik van deTeamspeler
    Perez, DanielTeamspeler
    Smits, PieterTeamspeler
    Thielen, PatrickTeamspeler
    Vorst, Edwin van deTeamspeler
    Vorst, Jeroen van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.