• Heren 2

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Beek, Ron vanTechnische stafHoofdcoach
    Diederiks, JeroenTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Schamper, FebianOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 20:00 uur Veld1
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    12 feb.Mierlo Hout 2 - Boekel Sport 2
    5 mrt.Volkel 2 - Mierlo Hout 2
    12 mrt.Mierlo Hout 2 - Volharding 3
    19 mrt.SV Budel 2 - Mierlo Hout 2
    26 mrt.Mierlo Hout 2 - Rhode/VSB 2
    16 apr.Heeswijk 2 - Mierlo Hout 2
    23 apr.Mierlo Hout 2 - Gemert 2
  • Poulestanden Mierlo Hout 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Gemert 21071222
    2HVCH 31062220
    3Rhode/VSB 21062220
    4DAW Schaijk 21053218
    5Volkel 21151516
    6Boekel Sport 21144316
    7Mierlo Hout 21142514
    8Helden 21141613
    9SV Budel 21140712
    10Volharding 3113089
    11Heeswijk 2101275

    Poulestanden Mierlo Hout 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mierlo Hout 221104
    2Mifano 220202
    3SV Someren 220111

    Poulestanden Mierlo Hout 2 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Helden 311003
    2Mierlo Hout 210010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Helden 2 - Mierlo Hout 25 feb.3 - 1
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berne, Dylan vanTeamspeler
    Bijsterveld, StijnTeamspeler
    Bombeeck, LarsTeamspeler
    Diederiks, LucaTeamspeler
    Diederiks, SennaTeamspeler
    Hakkens, RemcoTeamspeler
    Heijden, Mike van derTeamspeler
    Konings, BramTeamspeler
    Le, TommyTeamspeler
    Leent, Thomas vanTeamspeler
    Loon, Milan vanTeamspeler
    Moreno Guerrero, YarimTeamspeler
    Pennings, TygoTeamspeler
    Roxs, TimTeamspelerDoelverdediger
    Vervoord, MikeTeamspeler
    Xhofleer, JustinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.