• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Heijden, Mike van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Maaswaal, Frank vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 20:00 uur Veld1
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    17 feb.SV Budel 2 - Mierlo Hout 2
    24 feb.Mierlo Hout 2 - Nulandia 2
    17 mrt.Wittenhorst 2 - Mierlo Hout 2
    7 apr.Rhode/Van Stiphout Bouw 2 - Mierlo Hout 2
    14 apr.Mierlo Hout 2 - Boekel Sport 2
    5 meiDeurne 2 - Mierlo Hout 2
    12 meiMierlo Hout 2 - HVCH 2
  • Poulestanden Mierlo Hout 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SC Helmondia 232107
    2Mierlo Hout 231205
    3ASV'33 231023
    4Mariahout 230121

    Poulestanden Mierlo Hout 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HVCH 21182126
    2R.K.S.V. Sparta'25 21080224
    3Rhode/Van Stiphout Bouw 21061319
    4Wittenhorst 21152417
    5Boekel Sport 21152417
    6Deurne 21144316
    7Margriet 21142514
    8Mierlo Hout 21140712
    9Nulandia 2102268
    10Someren 3112278
    11SV Budel 2112187
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mierlo Hout 2 - Someren 310 feb.1 - 3
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Ron vanTeamspeler
    Bokhoven, Karst vanTeamspeler
    Bombeeck, LarsTeamspeler
    Cetindas, CeyhunTeamspeler
    Debets, RickTeamspeler
    El Kaddouri, NabilTeamspeler
    Langewouters, MarcoTeamspeler
    Luitgaarden, Twan van denTeamspeler
    Rooij, Jessy deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.