• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Heijden, Mike van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Maaswaal, Frank vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 20:00 uur Veld1
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Mierlo Hout 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SC Helmondia 232107
    2Mierlo Hout 231205
    3ASV'33 231023
    4Mariahout 230121

    Poulestanden Mierlo Hout 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HVCH 220153248
    2Sparta'25 220150545
    3Rhode/Van Stiphout Bouw 220104634
    4Deurne 22086630
    5Wittenhorst 22092929
    6Margriet 220731024
    7Boekel Sport 220721123
    8Mierlo Hout 220711222
    9SV Someren 320631121
    10Nulandia 220621220
    11SV Budel 220541119
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Ron vanTeamspeler
    Bokhoven, Karst vanTeamspeler
    Bombeeck, LarsTeamspeler
    El Kaddouri, NabilTeamspeler
    Luitgaarden, Twan van denTeamspeler
    Moreno Guerrero, YarimTeamspeler
    Rooij, Jessy deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.