• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Heijden, Mike van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Maaswaal, Frank vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 20:00 uur Veld1
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 meiDeurne 2 - Mierlo Hout 2
    12 meiMierlo Hout 2 - HVCH 2
    19 meiMargriet 2 - Mierlo Hout 2
    26 meiMierlo Hout 2 - R.K.S.V. Sparta'25 2
  • Poulestanden Mierlo Hout 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SC Helmondia 232107
    2Mierlo Hout 231205
    3ASV'33 231023
    4Mariahout 230121

    Poulestanden Mierlo Hout 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HVCH 217132241
    2R.K.S.V. Sparta'25 215120336
    3Rhode/Van Stiphout Bouw 217103433
    4Deurne 21675426
    5Wittenhorst 21772823
    6Margriet 21663721
    7Mierlo Hout 21661919
    8Boekel Sport 217521017
    9SV Budel 21542914
    10SV Someren 316421014
    11Nulandia 216321111
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mierlo Hout 2 - Boekel Sport 214 apr.2 - 0
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Ron vanTeamspeler
    Bokhoven, Karst vanTeamspeler
    Bombeeck, LarsTeamspeler
    Cetindas, CeyhunTeamspeler
    Debets, RickTeamspeler
    El Kaddouri, NabilTeamspeler
    Langewouters, MarcoTeamspeler
    Luitgaarden, Twan van denTeamspeler
    Moreno Guerrero, YarimTeamspeler
    Rooij, Jessy deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.