• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Beek, Ron vanOverige stafTeammanager
    Eijnden, Peter van denTechnische stafHoofdcoach
  • Trainingsschema

    Dinsdag/Donderdag 20:00 uur Veld1
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    8 dec.Mierlo Hout 2 - Deurne 2
    2 feb.Nulandia 2 - Mierlo Hout 2
    9 feb.Mierlo Hout 2 - sv O.S.S. 1920 2
    16 feb.SV Someren 3 - Mierlo Hout 2
  • Poulestanden Mierlo Hout 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1NWC 333009
    2Bruheze 231023
    3SV Someren 431023
    4Mierlo Hout 231023

    Poulestanden Mierlo Hout 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Gemert 31072123
    2Deurne 21072123
    3Rhode/Van Stiphout Bouw 21071222
    4EVVC 2944116
    5Boekel Sport 21042414
    6Wittenhorst 21042414
    7Nulandia 21041513
    8Margriet 21041513
    9Mierlo Hout 21025311
    10NWC 3102268
    11SV Someren 3101275
    12sv O.S.S. 1920 291083
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Wittenhorst 2 - Mierlo Hout 21 dec.0 - 0
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beek, Ron vanTeamspeler
    Berg, Max van denTeamspelerDoelverdediger
    Bokhoven, Karst vanTeamspeler
    Heijden, Mike van derTeamspeler
    Hoof, Rick vanTeamspelerDoelverdediger
    Moreno Guerrero, YarimTeamspeler
    Thielen, LucTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.