• Heren 10

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Gerrits, DannyOverige stafTeammanager
    Sleegers, JeffreyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    20 jan.Mifano 7 - Mierlo Hout 10
  • Poulestanden Mierlo Hout 10 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Mierlo Hout 1032016
    2Mifano 931114
    3SC Helmondia 631114
    4Bruheze 631023

    Poulestanden Mierlo Hout 10 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SC Helmondia 411003
    2Volharding 511003
    3s.v. Laar 611003
    4Cito 311003
    5SNA 211003
    6HRC'27 211003
    7Sportclub Jekerdal 511003
    8Mierlo Hout 611003
    9Wilhelmina'08 311003
    10ZSV 511003
    11Estria 411003
    12GFC'33 311003
    13SHH 611003
    14Groene Ster 611003
    15KVC Oranje 411003
    16Cito 611003
    17Deurne 711003
    18RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 311003
    19Mierlo Hout 811003
    20Boekel Sport 511003
    21Wittenhorst 1011003
    22Erp 711003
    23Festilent 611003
    24Sibbe 211003
    25SV TOP 1011003
    26Gemert 811003
    27Odiliapeel/Braks Groep 311003
    28SVM 311003
    29WEC 411003
    30Blauw Geel'38/JUMBO 1511003
    31HVCH 1411003
    32Heksenberg 311003
    33HVCH 35+111003
    34Sportclub'25 311003
    35MOSA'14 211003
    36WEC 511003
    37Avanti'31 511003
    38Boekel Sport 711003
    39EMS 411003
    40Festilent 711003
    41GFC'33 411003
    42H.B.S.V. 511003
    43Ruwaard 311003
    44UDI'19/CSU 1011003
    45VV Zwentibold 411003
    46Centrum Boys 311003
    47O.K.S.V. 211003
    48Mierlo Hout 1011003
    49Wilhelmina'08 411003
    50ASV'33 511003
    51Reuver 411003
    52Nijnsel/TVE Reclame 711003
    53Mifano 810010
    54Panningen 410010
    55Gemert 910010
    56vvVOS 410010
    57DVG 610010
    58Avanti'31 610010
    59DAW Schaijk 1010010
    60Groene Ster 510010
    61Nulandia 710010
    62ST Simpelveld/Zwart Wit '19 310010
    63EVVC 510010
    64Irene 210010
    65Cito 510010
    66EVV 310010
    67Grashoek 410010
    68Haelen 310010
    69HVCH 1210010
    70s.v. Laar 510010
    71MVC 410010
    72Olympia'18 710010
    73FC Uden 710010
    74De Leeuw 310010
    75sv O.S.S. 1920 810010
    76NWC 910010
    77Stormvogels'28 310010
    78Meterik 310010
    79RKASV 410010
    80SIOL 410010
    81UDI'19/CSU 1510010
    82WEC 310010
    83ST Estria/GVV'57/SCV'58 610010
    84Festilent 810010
    85R.K.S.V. Sparta'25 910010
    86Wijnandia 310010
    87Merefeldia 710010
    88Laura/Hopel Combinatie 410010
    89De Leeuw 410010
    90Estria 510010
    91NEC'92/vloerenboulevard 310010
    92RKPVV 410010
    93SJVV 410010
    94NLC'03 310010
    95Wittenhorst 810010
    96Rhode/Van Stiphout Bouw 710010
    97RKVB 210010
    98Eikenderveld 310010
    99EMS 310010
    100Heijen 310010
    101Neerkandia 310010
    102NWC 1110010
    103EWC'46 310010
    104SV Venray 1210010

    Poulestanden Mierlo Hout 10 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1s.v. Laar 611003
    2VIOS'38 311003
    3Boekel Sport 711003
    4Sportclub Jekerdal 511003
    5RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. 311003
    6SC Helmondia 411003
    7Festilent 711003
    8Gemert 811003
    9KVC Oranje 411003
    10ASV'33 511003
    11Blauw Geel'38/JUMBO 1511003
    12Avanti'31 500000
    13Centrum Boys 300000
    14Cito 300000
    15Deurne 700000
    16EMS 400000
    17GFC'33 300000
    18GFC'33 400000
    19HVCH 35+100000
    20HVCH 1400000
    21MOSA'14 200000
    22Nijnsel/TVE Reclame 700000
    23O.K.S.V. 200000
    24Ruwaard 300000
    25SHH 600000
    26SV TOP 1000000
    27UDI'19/CSU 1000000
    28Wilhelmina'08 400000
    29Wittenhorst 1000000
    30ZSV 500000
    31VV Zwentibold 400000
    32Mierlo Hout 1010010
    33Estria 410010
    34Groene Ster 610010
    35Odiliapeel/Braks Groep 310010
    36Mierlo Hout 610010
    37WEC 510010
    38Sibbe 210010
    39Sportclub'25 310010
    40Erp 710010
    41Volharding 510010
    42Reuver 410010

    Poulestanden Mierlo Hout 10 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Bavos 41082026
    2SJVV 3981025
    3Mifano 7961219
    4Mierlo Hout 10960318
    5Bruheze 4950415
    6NWC 81050515
    7Lierop 4942314
    8MULO 3931510
    9HVV Helmond 293069
    10SC Helmondia 682066
    11Someren 14111285
    12ZSV 6100191
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Branten, JesseTeamspeler
    Deelen, TomTeamspeler
    Dijk, Devlin vanTeamspeler
    Dijk, Ricardo vanTeamspeler
    Gerrits, DannyTeamspeler
    Hoof, Rick vanTeamspeler
    Laarschot, Jan van deTeamspeler
    Luijs, JessyTeamspeler
    Sleegers, DavyTeamspeler
    Sleegers, JeffreyTeamspeler
    Verstappen, TommieTeamspeler
    Walravens, MikaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.